Na łamach własnego forum…

Na łamach własnego forum Kryptowaluty.org.pl stworzyłem listę wypowiedzi osób, które piastują stanowisko na szczeblu rządowym, ministerialnym, urzędowym etc.

Ściana tekstu zawiera wypowiedzi m.in Premiera, Prezesa NBP i UOKIK, Prezesów ZBP, NBP (najbardziej hardkorowo mówi o zakazie kryptowalut) oraz UKNF, podsekretarzy w Ministerstwach Finansów oraz Rozwoju. Na liście znaleźli się również politycy PISu, którzy zaskakująco pozytywnie oceniają blockchain oraz kryptowaluty, Rzecznik Finansów oraz Anna Streżyńska, która jak lwica będąc w rządzie walczyła o przyszłość Blockchain (i dalej walczy).
Wypowiedzi kilku pracowników naukowych również znalazły tam swoje miejsce.

Każdy cytat jest podlinkowany do źródła oraz zawiera notkę w odniesieniu do daty.

Cytaty wolne są od komentarzy, zawierają najważniejsze odniesienia z wypowiedzi danych osobistości (zbędne fragmenty zostały wycięte)

>>> LINK <<< Generalnie zebrane cytaty 25 osobistości w jednym miejscu tak aby każdy mógł sobie wypracować zdanie na temat tego, jak może wyglądać przyszłość kryptowalut i blockchain w naszym kraju.

#kryptowaluty #finanse #bitcoin #btc #ethereum #technologia

Myślałem o stworzeniu znaleziska na ten temat, ale praktycznie niszowy zasięg poprzednio wrzucanych znalezisko mnie od tego odwleka…