#rozdajo #technologia…

#rozdajo #technologia #hosting #vps

Mireczki, był Black Friday, będzie Cyber Monday. W marketach promocje, obniżki z wirtualnych cen a nas do reszty powaliło

Tak sobie pomyśleliśmy, że właściwie, co będziemy Wam dawać zniżki, jak możemy rozdać #zadarmo Zasady są proste.

Wbijacie na nasze WWW i obczajcie sobie co mamy ogólnie dostępne w ofercie —> https://s-m-s.pl/#oferta

Potem wybieracie z której opcji wolicie skorzystać, a są dwie do wyboru:
1. Jeden z sześćdziesięciu (60) darmowych miesięcznych pakietów hostingu www w wersji „Essential” – świetna okazja by potestować jak działa hosting, co możecie na nim wycisnąć, a przy okazji mieć jednego z naszych adminów cały czas dostępnego na Discordzie

2. 10%… A co tam, 15% upustu od ceny regularnej na wybrane usługi shared hosting/vps (dokładnie to na pakiety shared hosting: „One Page”/”Developer”/”Webmaster” oraz VPS: „small”/”medium”/”big”)

Gdy już wybierzecie którą opcje chcecie wykorzystać, rejestrujecie się w naszym panelu klienta pod adresem: https://cp.s-m-s.pl/index.php?action=signup, przechodzicie w zakładki „Usługi” i tam wybieracie co Was interesuje.

Kiedy już wybierzecie, kontaktujecie się z nami za pomocą maila na adres promo@s-m-s.pl w tytule wpisując „Black Weekend w S.M.S.” lub poprzez nasz Discord https://discord.gg/ABFPzyK. Promocja jest ograniczona w czasie. Szefu kazał nam zakończyć akcję w poniedziałek, ale że bardzo Was lubimy Mireczki to specjalnie wydłużamy termin. Na zdobycie darmowego pakietu/zniżki macie czas do 08.12.2019 lub do wyczerpania naszych zasobów.